ترمیم زخم و گیاهان ترمیم کننده زخم در ایران.pdf

ترمیم زخم و گیاهان ترمیم کننده زخم در ایران PDF

مؤلف: مجموعة من المؤلفين

در این کتاب ابتدا به تعریف و پروسه ترمیم زخم پرداخته شده است و در ادامه فصل نیز انواع زخم پوش یا پد معرفی و ارائه شده است. فصل دوم کتاب نیز گیاهان دارویی و روش شناسایی گیاهان دارویی است که در اسناد اتنوبوتانی و مدارک اتنوفارماکولوژی ایران به عنوان ترمیم کننده زخم استفاده می شوند، گزارش شده است. همچنین مواد موثره این گیاهان نیز گزارش شده است.

رئیس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران از راه‌اندازی نخستین مرکز ترمیم زخم و بافت در کشور خبر داد و گفت ...

1.94 MB حجم الملف
9786202354837 ISBN
مجانا السعر
ترمیم زخم و گیاهان ترمیم کننده زخم در ایران.pdf

Tecnología

كمبيوتر شخصي وماك

اقرأ الكتاب الإلكتروني فور تنزيله باستخدام "قراءة الآن" في متصفحك أو باستخدام برنامج القراءة المجاني من Adobe Digital Editions.

iOS & Android

للأجهزة اللوحية والهواتف الذكية: تطبيق القراءة المجاني الخاص بنا

eBook Reader

قم بتنزيل الكتاب الإلكتروني مباشرة إلى القارئ في متجر www.eparhia-lovech.com أو انقله باستخدام برنامج Sony READER FOR PC / Mac أو Adobe Digital Editions.

Reader

Después de la sincronización automática, abra el libro electrónico en el lector o transfiéralo manualmente a su dispositivo tolino utilizando el software gratuito Adobe Digital Editions.

ملاحظات حالية

avatar
Mohammed Ali

«مركز وكلا، كارشناسان رسمی و مشاوران خانواده» بنا بر حکم مقرر در قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در سال 1379 تأسیس شد. مطابق ماده 187 این قانون، قوه قضائیه اجازه پیدا كرد تا نسبت به تائید صلاحیت فارغ التحصیلان رشته... در تمامي کوپهها سرویس خواب به همراه پك بهداشتي و دمپایي راحتي وجود دارد.سیستم صوتي و تصویری در هر کوپه با قابلیت انتخاب محتوا شامل قطار ۴ ستاره سپهر یکي از جدیدترین ناوگان شبکه حمل و نقل ریلي ایران مي باشد. هر واگن این قطار دارای 10 کوپه 4 تخته با مجموع...

avatar
Mattio Chairman

اسپری ضد عفونی و ترمیم کننده زخم با تکنولوژی نانو برای اولین بار در ایران و جهان. اسپری نیواشا از عفونی شدن زخم ها پیشگیری نموده حتی عفونت های گرم مثبت و گرم منفی موضع زخم را درمان می نماید.

avatar
Noe Ahmad

ایران سکس ویدیو- هاستینگ فیلم سکسی‌. گزینگان. :: در صورتی که بازرگان هستید یا به واردات و صادرات علاقه مند هستید این مطالب نیز احتمالا برای شما جذاب هستند : :: 3 نکته ی حیاتی در تجارت و واردات از چین :: کدام شهر های چین برای خرید و واردات مناسبترند ! :: کیفیت کالای چینی خوب است یا بد ؟

avatar
Jason Arial

در دهه های اخیر باتوجه به پیشرفت روش های نوین در ترمیم یک زخم از یک طرف و میل به استفاده از خاصیت ترمیم گیاهان دارویی به عنوان طب مکمل از طرف دیگر، باعث گردیده است تا در بین پزشکان متخصص پوست و پماد ترمیم کننده زخم نیکا Olive And Honey Nika. سوالات رایجی که در مورد پماد نیکا برای شما به وجود می آید؟ پماد الیو و هانی نیکا چیست؟ نیکا، پماد ترمیم‌کننده‌ زخم است که اثرات ضد التهابی نیز روی پوست

avatar
Syed Mohammed

زخم زدن، حالت ناقص برداشتن پوست شاخه است. معمولا زخم در بالا یا پایین جوانه ایجاد می شود. اما اگر زخم را در پایین جوانه ایجاد کنید، شیره ی پرورده ی فراوانی به جوانه رسیده و آن را ۳- تنظیم کننده های اکسینی نفتالین استیک اسید (NAA): از رشد نرک ها و پاجوش ها...