تأثیر راهبردهای آموزشی مبتنی بر نظریۀ هوش های چندگانه در آموزش ترکیبی.pdf

تأثیر راهبردهای آموزشی مبتنی بر نظریۀ هوش های چندگانه در آموزش ترکیبی PDF

مؤلف: مجموعة من المؤلفين

دستیابی به اهداف آموزش و پرورش در سایه توجه به تفاوتهای فردی فراگیران و انطباق روشهای آموزش و یادگیری با آنها حاصل میشود. یکی از مهمترین ویژگیهای افراد هوش آنهاست. هوارد گاردنر روشهای یادگیری را تحت عنوان هوشهای چندگانه طبقه بندی کرده است. او روشهای یادگیری متفاوتی را مطرح نموده که هر یک بر مبنای یک نوع هوش طراحی شده اند. آموزش ترکیبی که از تلفیق آموزش سنتی چهره به چهره و آموزش الکترونیکی شکل میگیرد، با انعطاف پذیری بالایی که دارد، می‌تواند روش مناسبی برای پیاده سازی آموزش مبتنی بر نظریۀ هوش‌های چندگانه به منظور فردی سازی آموزش و یادگیری بیشتر باشد. این کتاب در یک مطالعه نیمه آزمایشی به بررسی تأثیر راهبردهای آموزشی مبتنی بر هر یک از هوش‌های چندگانۀ گاردنر، در آموزش ترکیبی، بر یادگیری پرداخته است.

آموزش تنظیمات محصول در ووکامرس، امروز تیم میهن دانلود برای شما کاربران عزیز یکی دیگر از آموزش های وردپرس را آماده کرده است.مشاهده رشد در زبانه های دیگر همه چیز به طور پیش فرض تعریف شده است و نیاز به ایجاد تغییرات نیست.هم اکنون می توانید این دوره آموزشی را به...

3.24 MB حجم الملف
9786202353236 ISBN
مجانا السعر
تأثیر راهبردهای آموزشی مبتنی بر نظریۀ هوش های چندگانه در آموزش ترکیبی.pdf

Tecnología

كمبيوتر شخصي وماك

اقرأ الكتاب الإلكتروني فور تنزيله باستخدام "قراءة الآن" في متصفحك أو باستخدام برنامج القراءة المجاني من Adobe Digital Editions.

iOS & Android

للأجهزة اللوحية والهواتف الذكية: تطبيق القراءة المجاني الخاص بنا

eBook Reader

قم بتنزيل الكتاب الإلكتروني مباشرة إلى القارئ في متجر www.eparhia-lovech.com أو انقله باستخدام برنامج Sony READER FOR PC / Mac أو Adobe Digital Editions.

Reader

Después de la sincronización automática, abra el libro electrónico en el lector o transfiéralo manualmente a su dispositivo tolino utilizando el software gratuito Adobe Digital Editions.

Mercado

ملاحظات حالية

avatar
Mohammed Ali

معمولا در دوره های مختلف سنی این آزمون از افراد گرفته می شود و این بدین معنی است که سن فردی که تست ها را تکمیل می کند در ارزیابی بهره هوشی اهمیت بالایی دارد. بر اساس امتیاز یا بهره هوشی یا همان iq ای که بدست می آورند که این هفت طبقه در تست هوش ریون. در طی ثبت نام از کلیک بر روی دکمه Back مرورگر خود و باز کردن بیش از یک صفحه مرورگر خودداری نمایید. لطفاً پیش از ثبت نهایی، اطلاعات وارد شده را که از سوی سامانه نمایش داده می شود را مرور نموده و در صورت نیاز اصلاح نمایید.

avatar
Mattio Chairman

تأثیر راهبردهای آموزشی مبتنی بر نظریۀ هوش های چندگانه در آموزش ترکیبی عقدة هرمس : نظرات فلسفية في الترجمة أحب وأكره پایان نامه جهت دریافت کارشناسی ارشد رشته تکنولوژی آموزشی (m.a) چکیده این مطالعه با هدف بررسی تأثیر آموزش مبتنی بر شبیه سازی محیط های تعاملی تجربی بر مهارت های چهارگانه ی زبان آموزی در درس زبان انگلیسی صورت گرفت.

avatar
Noe Ahmad

0 پیام های همتا. آموزش و اطلاع رسانی. هدف از اجرای این طرح، مبارزه سیستمی با عرضه و فعالیت تلفن‌های همراه (و سایر هر تلفن همراه دارای یک شناسه 15 رقمی منحصربه‌فرد (IMEI) است که با استفاده از آن می‌توان هر تلفن همراه را در شبکه مخابراتی ردیابی کرد. آموزش صفحه بندی و شماره گذاری صفحات ورد با فرمتهای مختلف به صورت مجزا برای هر برای اینکه بتوانیم بخش مقدمه را از بخش اصلی جدا کنیم باید از قابلیت Break در ورد استفاده حال از منوی Page Layout و در بخش (یا باکس) Page Setup بر روی گزینه ی Break کلیک کنید تا...

avatar
Jason Arial

فایل های خروجی این برنامه را شما می توانید به راحتی در فضای اینترنت به اشتراک بگذارید.تصویر GiliSoft Screen Recorder می تواند آنچه که بر روی صفحه نمایش می بینید و همچنین صدایی که پخش بر این اساس می توان از این نرم افزار برای ایجاد دمو های نرم افزار...

avatar
Syed Mohammed

پژوهش حاضر با هدف بررسی تاثیر برنامه آموزشی مبتنی بر هوش موفق بر بازده­های شناختی و عاطفی یادگیری صورت گرفته است. 112 نفر از دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان اردبیل به روش نمونه‌گیری تصادفی خوشه­ای برای انجام پژوهش ... تأثیر راهبردهای آموزشی مبتنی بر نظریۀ هوش های چندگانه در آموزش ترکیبی.pdf. رؤيا الموت والحياة : بين لوركا ونازك الملائكة.pdf. ضرب المسكوكات : منذ العصور القديمة حتى نهاية العصر الأموي - ملون.pdf